Něco málo o mně

Jmenuji se Zuzka a podle své vlastní typologie jsem typ lepící. To znamená, že jsem kamarádka s papírem, lepidlem a vším, čím mohu papírové výrobky dozdobit. (Jestli přemýšlíte o dalších typech, tak tady jsou: typ modelovací, typ šperkovací, typ pletací, typ šicí, typ kreslící a typ ostatní.)

Několik let jsem hledala, zkoumala a zkoušela různé materiály a techniky, až jsem nakonec zakotvila u jednoho z nejběžnějších materiálů - papíru. Je to až k nevíře, jaké jsou jeho možnosti použití. Já jsem našla zalíbení zejména v tvorbě přání, visaček, krabiček, dekorací, dárečků apod. 

Určitě také nesmím zapomenout na počítač, který je mým velkým pomocníkem. Pracuji totiž s různými grafickými programy, což lze s ruční výrobou dobře kombinovat. Poslední dobou využívám tohoto spojení při výrobě autorských buttonových magnetů.

Další mojí zálibou, na kterou také nemám mnoho času, je focení. Nejraději fotím květiny, krajinky a různá romantická zákoutí, v posledních letech se však celkem přirozeně zaměřuji na focení svých dvou chlapečků.

Děkuji za vaši návštěvu, Zuzka